MEDARBEJDERE

På kontoret i Vindelsbæk Transport A/S finder du:

Michael Hjuler
Direktør og indehaver
Mobil: 40 62 75 12
michael@vtas.dk

Jane Hjuler
Bogholderi og regnskab
Mobil: 40 64 82 83
jane@vtas.dk

 

Leif Nielsen
Disponent
Mobil: 40 64 82 82
leif@vtas.dk

Birthe Hammershøj
Logistikkoordinater og disponent
Mobil: 40 64 82 85
birthe@vtas.dk

Hanne Pedersen
Bogholderi og administration
Tlf.: 40 64 82 84
hanne@vtas.dk

Lars Kolding 
Disponent
Mobil: 40 64 82 81
lars@vtas.dk

Rasmus Nørgaard Mouritsen
Disponent
Mobil: 40 64 82 80
rasmus@vtas.dk